Kendall Jenner është mbretëresha e Halloween me një kostum të inspiruar nga vitet 90’

Kendall Jenner është mbretëresha e Halloween me një kostum të inspiruar nga vitet 90’

Këtë Halloween, Kendall Jenner u inspirua nga një kult film me Pamela Anderson në rolin kryesor, i cili u shfaq nrreth vitit 1996.

Bomba bionde luajti në filmin klasik-kult, “Barb Wire”.

“Mos më thirr babe”, bëri shaka modelja në postimin në Instagram. “Gezuar Hallouinin! VOTONI !!!. Unë si Pamela Anderson në Barb Wire. ”

Jenner u brohorit nga miqtë, fansat dhe familja brenda seksionit të komenteve, pasi motra e madhe Kim shpalli, “OMG ti je fituesja e Halloëeen 🎃 !!!!!!!”

Mikesha e saj, Hailey Baldëin shtoi, “Pra, ne thjesht do të ulemi këtu dhe të bëjmë sikur kjo nuk është gjëja më e çmendur e të gjitha kohërave? ”

Kendall ishte vetëm disa ditë pas motrës së vogël, Kylie, në zbulimin e pamjes së saj të Halloween, e cila bashkë me klikën e saj vendosën të visheshin si Power Rangers./Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

“don’t call me babe” happy halloween! GO VOTE!!! me as Pamela Anderson in Barb Wire 📸 by my angel @amberasaly

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on