fbpx

Komenti i nënës së Alban Ramosaj në foton ku ai shfaqet krejtësisht lakuriq

Komenti i nënës së Alban Ramosaj në foton ku ai shfaqet krejtësisht lakuriq

Alban Ramosaj ka befasuar të gjithë kur ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet pa asnjë rrobë.
Komentet ishin të shumta në drejtim të tij, përderisa shoqëria e tij qeshnin me të, por kishte dhe nga ata edhe që lëshuan komentet negative ndaj tij.

Por, komenti i nënës së tij po habitë më shumë se vet fotografia e këngëtarit, duke e cilësuar si art atë që djali i saj ka bërë.

“Skulptur Mikelangelo # art”, shkruan nëna e Albanit, Antigona, i cili ia kthen me të qeshur, duke vazhduar më tej: “O jeta ske ftohtë?”