18 të vdekur nga Coronavirusi dhe 645 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

18 të vdekur nga Coronavirusi dhe 645 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

Nga 2,201 testime të kryera për COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit, 645 persona kanë rezultuar pozitivë, njofton Insajderi.

18 të infektuar kanë vdekur, ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë.

Ndërsa, raportohet për 403 qytetarë të shëruar nga Coronavirusi.

Raste aktive me virus në Shqipëri janë 17,719./Insajderi.com