20-vjeçari shqiptar humb jetën në Greqi

25.11.2017 19:11
20-vjeçari shqiptar humb jetën në Greqi

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht sot në Greqi, pasi është aksidentuar për vdekje.

Ngjarja ka ndodhur sot në orën 3 të mëngjesit në Selanik, pasi 20 vjeçari shqiptar ka humbur drejtimin e mjetit dhe është përplasur me një makinë të parkuar.

Aksidenti ndodhi në  kilometrin e 6, afër plazhit të Dionisiou.  Policia po heton për shkaqet e sakta të aksidentit./syri.net