2021-ta na solli edhe një çift të ri në botën e showbiz-it

2021-ta na solli edhe një çift të ri në botën e showbiz-it
Burimi i fotografisë: Backgrid

Aktorja Vanessa Hudgens dhe lojtari i bejsbollit Cole Tucker, thuhet se janë në lidhje pas shtatë javësh që po frekuentonin njëri tjetrin.

EVGA/BACKGRID

Hudgens që është tetë vjet më e madhe në moshë se Tucker, u panë në një takim romantik së pari herë me 22 dhjetor, në Los Angeles.

Backgrid

Një burim për E!News, këtë të martë zbuloi se të dy u bënë çift pasi kaluan natën e Vitit të Ri në shoqërinë e njëri tjetrit, njofton Insajderi. /Insajderi.com