fbpx

2Po2 paralajmëron projektin e ri pas hitit “Vida”

2Po2 paralajmëron projektin e ri pas hitit “Vida”

Hip hop ylli, 2Po2, ka paralajmëruar projektin e ri të tij. Vetëm pak kohë më parë ai lansoi projektin “Vida”. Dhe, nuk ka vonuar shumë dhe ai nga Spanja ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

“Hello, #kaposhkojme, së shpejti”, u shpreh reperi nga Spanja.

Ka mundësi të mëdha që ky projekt të jetë bashkëpunim me Capital T. Ky i fundit lansoi së fundmi projektin “Filma”.

Por, “Vida” nga 2Po2 që është po ashtu prodhim i Authentic Ent është një sukses shumë i madh që shënoi rikthimin e Besnikut.

Në rrjetin social YouTube jo vetëm që mori shumë shikime, “Vida” u komentua shumë pozitivisht çka vërteton se reperi vazhdon të bëjë muzikë cilësore.

View this post on Instagram

No Filter Players #2po2

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on