3 muaj pas lindjes së djalit, Princ Harry flet për fëmijën e dytë

3 muaj pas lindjes së djalit, Princ Harry flet për fëmijën e dytë

3 muaj më parë çifti i njohur mbretëror, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë  të një djali që e pagëzuan me emrin Archie.

Burimet pranë tyre tregojnë se dyshja është shumë protective ndaj vogëlushit dhe kujdesen që atij mos t’i mungojë asgjë.

Siç duket, Archie u ka ndryshuar jetën dhe së fundmi Princ Harry ka zbuluar se ai dhe Meghan janë gati për një femijë të dytë.

Sipas tij, ai dhe Meghan kanë rënë dakord që të kenë gjithsej dy fëmijë dhe me humor ka thënë që këtë vendim e kanë marr për të mbrojtur mjedisin.