Ahh, dashuria...

365 ditët më të ëmbla të Dua Lipës

365 ditët më të ëmbla të Dua Lipës

Dua Lipa që para disa ditësh na dha një këshillë të mirë për lidhjet romantike, po feston një vjetorin e lidhjes me modelin Anwar Hadid.

Këngëtarja është në lidhje romantike me vëllain e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, saktësisht një vit këtë fundjavë.

Dua hyri në llogarinë e saj në Instagram duke ndarë një koleksion fotografish me ndjekësit, ku shkruan: “Asgjë më e ëmbël se 365 ditët e përbashkëta me ty”.

Çifti që u vetë izoluan bashkë, janë vendosur në një apartament me qera në kryeqytetin anglez, pasi u kthyen në shtëpi nga turneu i saj në Australi për ta gjetur banesën e saj të përmbytur nga renovimet e fqinjëve të saj. /Insajderi.com