fbpx

Dallimet e shtëpive të Nurmagomedov dhe McGregorit, si nata me ditë

Dallimet e shtëpive të Nurmagomedov dhe McGregorit, si nata me ditë

Boksieri e UFC-së, Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregori, janë në qendër të vëmendjes, pas betejës për mbrojtjen e titullit në UEF dhe kaosit që ka ndodhur pas përfundimit të ndeshjes në Las Vegas, raporton Insporti.com.

Së fundmi janë publikuar fotografi ku shihen shtëpitë e sportistëve në fjalë.

Derisa McGregori jeton në një vilë luksoze, Khabib jeton me familje në qytetin e vogël të Dagestanit në Rusi.

Ndryshe, Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregori e kanë fituar vëmendjen e medieve botërore pas skandalit të shkaktuar ku kampet e të dy boksierëve u përleshen në Las Vegas pas përfundimit të meçit. /Insporti.com/