Vajza e Paul Walker e quan babain e saj një shpirt të bukur në përkujtimin e asaj që do të ishte ditëlindja e tij e 47-të

Vajza e Paul Walker e quan babain e saj një shpirt të bukur në përkujtimin e asaj që do të ishte ditëlindja e tij e 47-të

Vajza e Paul Walker, Meadow ka ndarë një përkujtim për babanë e saj në ditëlindjen e tij.

Aktori ka vdekur në një aksident në makinë në Santa Clarita, California gjatë vitit 2013.

Meadoë në atë kohë sapo kishte mbushur 15 vjeç, vetëm disa javë para vdekjes së të atit.

Modelja ka postuar poashtu fotografi të saj dhe të Paul si fëmijë, duke theksuar ngjajshmëritë mes tyre.

“Momenti që unë e kuptova që jemi binjakë. Urime ditëlindjen shpirt i bukur.”/Insajderi.com

Burimi: The Sun