A ardhmja e Salah, flet Klopp

A ardhmja e Salah, flet Klopp

Mohamed Salah është përfolur se do të largohet nga Liverpooli.

Kontrata e egjiptianit mbaro në vitin 2023. Ai ka pasur paraqitje briliante me Liverpoolin ku dhe ka fituar Premier League dhe Champions League.

Por, strategu i Liverppolit, Jurge Klopp, nuk e sheh të rrugës që tani të fillohet që të bisedohet rreth kontratës së sulmuesit.

“Ne kurrë nuk flasim për marrëveshje, pse duhet të fillojmë tani?” tha Klopp, transmeton Goal. /Insajderi.com