‘A do e lësh Ronelën për mua?’, ukrainasja vë në siklet Young Zerkën live në emision

‘A do e lësh Ronelën për mua?’, ukrainasja vë në siklet Young Zerkën live në emision

Kënga “Like Rihanna” e  Young Zerkës është bëre tashmë  e famshme ndërkombëtarisht dhe një ukrainase ka krijuar një koreografi  kërcimi  me  këtë këngë . Madje ajo  i ka  pëlqyer aq shumë Young Zerka sa i ka kërkuar të lërë Ronelën për të .

Zerka ishte i ftuar në “Why not”, ku gjatë emisionit u transmetua videomesazhi i Anastasia Shelekhovska e cila e pyeti: “A do e lësh Ronelën për mua?”.

Këngëtari u  vë në siklet dhe nuk po dinte ç’të thoshte.

“Po hajt mo s’kam ndonjë gjë ma bëri dhe me sy. I them Anastasias që do e mendoj”, u  përgjigj Zerka.