A do të largohet Shaqiri nga Liverpooli – deklarohet vëllai dhe menaxheri i tij

A do të largohet Shaqiri nga Liverpooli – deklarohet vëllai dhe menaxheri i tij

Futbollisti më i suksesshëm shqiptar, Xherdan Shaqiri mund të largohet gjatë verës nga kampioni i Evropës, Liverpooli.

Menaxheri dhe vëllai i madh i Xherdanit, Erdin Shaqiri në një intervistë dhënë emisionit sportiv Sporti Total në KTV ka thënë se pas përfundimit të këtij edicioni të pezulluar për shkak të pandemisë COVID-19 do të flas me drejtuesit e skuadrës së Liverpoolit për të ardhmen e futbollistit kosovar të përfaqësueses së Zvicrës.

Lexoni më shumë