A është Tayna milionere? Flet këngëtarja

A është Tayna milionere? Flet këngëtarja

Një ndër këngëtaret më të përfolura në tregun muzikor është Doruntina Shala apo e njohur si Tayna, shkruan Insajderi.

Tayna është shumë aktive me projekte muzikore dhe postime në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo në një intervistë për Prive, është pyetur se a është milionere.

E përgjigjja e Taynes ishte “Hala”, që nënkupton se ajo ende nuk e ka arritur milionëshin e parë/Insajderi/