fbpx

A ka rrezik për luftë mes Kosovës dhe Serbisë? – Haradinaj flet për Insajderi

A ka rrezik për luftë mes Kosovës dhe Serbisë? – Haradinaj flet për Insajderi

Sonte me fillim nga ora 20:00, Live në Insajderi, transmetohet intervista me kryeministrin Ramush Haradinaj.

I pari i qeverisë ka folur për herë të parë për aktualitetet më të fundit në vend, dhe mundësinë që të shkohet në zgjedhje të parakohshme.

Cili është plani i Qeverisë për KEDS-in?

Cilat janë detajet ekskluzive të bisedës telefonike me shefin e NATOS, Stolenberg?

Detaje ekskluzive të takimit të Haradinajt me Hahnin

Çfarë thotë Haradinaj për Veton Surroin?

A do të kemi qeveri teknike?

Cilat janë veprimet e Limajt Veselit, të cilët nuk po mundet që t’i bëjë?

Cili është premtimi i madh që PSD-ja i dha Haradinajt?

Për çfarë është duke diskutuar Haradinaj me disa prej deputetëve të Vetëvendosjes?

Për këto dhe shumë gjëra tjera të pathëna nga kryeministri Haradinaj, ndiqeni intervistën e realizuar nga Parim Olluri, duke filluar nga ora 20:00, Live në Insajderi.