A ka shkëputur kontratën me Prishtinën? Kjo është përgjigja e Sokolit

A ka shkëputur kontratën me Prishtinën? Kjo është përgjigja e Sokolit

Bylbyl Sokoli është larguar nga pankina e Prishtinës pas vetëm dy xhiro si kryetrajner i klubit, raporton Insporti.com.

Largimi i Sokolit ka ardhur pas një dëmtimi në gjurin e tij të djathtë dhe këtë e ka bërë të ditur në konferencën e jashtëzakonshme që u zhvillua në zyret e klubit para pak qastesh.

Insporti ishte në konferencë dhe u interesua rreth kontratës së “Billit” me klubin bardhekaltër.

Sipas tij, rreth çështjes së kontratës do të bisedojnë në një takim së bashku me kryesinë pas konferencës, më shumë në Insporti.com.