A po martohen Fero dhe Arbenita? – Fero tregon detaje

A po martohen Fero dhe Arbenita? – Fero tregon detaje

Reperi i njohur kosovar, Fero, është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai përveç këngëve, fansave u dhuron edhe fotografi nga përditshmëria e tij, shkruan Insajderi.com

Ai së fundi në rrjetin social “Instagram”, ka publikuar një fotografi me të dashuren e tij, modelen Arbenita Ismajli.

“Gruaja”, ka shkruar Fero në fotografinë në të cilën shihet së bashku me Arbenitën. Se a bëhet fjalë për ndonjë martesë të mundshme mes çiftit, mbetet të shihet/Insajderi/