A u konsumua drogë gjatë xhirimeve të klipit të Taynas?

A u konsumua drogë gjatë xhirimeve të klipit të Taynas?

Modelja Romina Hodaj qëndroi në krah të reperes Tayna në videoklipin e saj të fundit ‘Kce’.

Ajo tha se u quajt nga fansat në mediat sociale si ‘Çika e Taynas’.

“Kam marrë pjesë në videoklipin e fundit të Taynas. Në fillim të videoklipit jam gjithmonë në krah të Taynas dhe në krahun tjetër është Kejvina.

Ose siç më kanë quajtur rrjetet sociale ‘Çika e Taynas’. Sepse jam gjithmonë në krah të Taynas në videoklip”, tha ajo në emisionin Late Night Shoë në RTV Ora.

Romina tregoi nëse u abuzua me drogën në videoklip

“Jo nuk abuzuam me drogë. Nuk e kam qejf bari. Ne nga Vlora merremi me këto gjëra por jo”, tha ajo.