AAK nesër mban konferencë për media

AAK nesër mban konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nesër në ora 12:00 do të mbaj konferencë për media, njofton Insajderi.

Kjo konferencë është thirrur për temën “Menaxhimi i Pandemisë dhe vaksinat”.

Në këtë konferencë do të flas deputeti i AAK-së, Shemsedin Dreshaj.

Kjo konferencë do të mbahet në Selinë Qendrore të AAK-së në Prishtinë./Insajderi.com