Action Branson rikthehet pas dy vitesh me “qëllimet e shefit”

Action Branson rikthehet pas dy vitesh me “qëllimet e shefit”

Reperi i njohur shqiptar i cili punon dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Action Bronson, sot ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “The Chairman’s Intent”.

Kjo këngë e papritur vjen pas 2 viteve pushimi nga reperi.

Branson përpos që publikoi këngën më të re, ai bëri të ditur datën se kur do të dalë në shitje albumi i tij më i ri.

Më 25 gusht albumi i titulluar  “Blue Chips 7000”, do të jetë i disponueshëm në dyqane.

Branson pëlqehet shumë dhe njihet për humorin e tij në tekstet e tij./Insajderi.com