fbpx

Adelina Tahiri tregon për herë të parë rreth shkollimit – shikoni sa herë ka diplomuar

Adelina Tahiri tregon për herë të parë rreth shkollimit – shikoni sa herë ka diplomuar

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pranuar pyetje nga fansat e saj përmes seksionit të pyetjeve në Instagram, shkruan Insajderi.

“Pyet çfarë të do zemra, 30 minuta për ju”, kishte shkruar ajo.

Një nga pyetjet ka qenë rreth shkollimit të saj.

Këngëtarja përmes një fotoje dhe mbishkrimit ajo ka rrëfyer se ka diplomuar dy herë dhe ka magjistruar, duke shfaqur njërën nga diplomat.

Ajo nuk ka treguar se çfarë fushe të shkollimit ka ndjekur mirëpo ka bërë publike bagazhin e madh edukativ që e  ajo ka./Insajderi.com