Adhuruesit e Johnny Depp nisin një peticion që ai të kthehet në filmin Fantastic Beasts

Adhuruesit e Johnny Depp nisin një peticion që ai të kthehet në filmin Fantastic Beasts

Fansat e Johnny Depp kanë nisur një peticion për ta rikthyer atë në filmin Fantastic Beasts  dhe tashmë ka më shumë se 130,000 nënshkrime.

Aktorit, 57 vjeç, iu kërkua të hiqte dorë nga roli i tij si horr Gellert Grindelëald pas humbjes së tij në gjykatë në Mbretërinë e Bashkuar.

Një gjykatës në Gjykatën e Lartë të Londrës zbuloi se ai ka rrahur ish-gruan e tij Amber Heard pasi ai ndërmori veprim shpifës ndaj botuesve të The Sun për një titull që e etiketonte atë si “grua rrahës”.

Një peticion i nisur në Change.org po bën thirrje që ai të rikthehet në punë dhe të vazhdojë të luajë në ekskluzivitet.

Ai synon të marrë 150,000 nënshkrime dhe është tashmë në rrugë të mbarë, me më shumë se 134,000 në kohën e shkrimit.

Peticioni, i quajtur ‘Warner Bros, ktheni Johnny Depp përsëri si Gellert Grindelëald !!!’ paralajmëron shefat e filmave që tifozët do të bojkotojnë filmin tjetër në nëse Depp nuk i kthehet roli i tij./Insajderi.com

Mirror