fbpx

Afrona publikon foto të “nxehta” nga Greqia

Afrona publikon foto të “nxehta” nga Greqia

Afrona Dika ka vendosur që ditët e fundit të beqarisë ti kaloj në pushime në Greqi.

Ajo pritet që së shpejti të martohet me këngëtarin Blero.

Në paraqitjen e fundit Afrona ka treguar se është në top formë dhe e gatshme për një dasëm që pritet të jetë madhështore.