Ahmeti tregon sesi do të duket “shtegu për biçikleta”

Ahmeti tregon sesi do të duket “shtegu për biçikleta”

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë publikuar një fotografi në Twitter për të treguar sesi do të duket “shtegu për biçiklistë“.

Në disa lagje të Prishtinës është duke u punuar në rrugë dhe një pjesë e këtyre punimeve është rezervuar që të ketë “shteg biçikletash“.

“Gjithandej do bëhen! Së shpejti edhe biçikletat e qytetit“, ka shkruar Ahmeti. /Insajderi.com