‘Ajo ma bëri torten e ditëlindjes’ – Grezda konfirmon lidhjen me supermodelen

‘Ajo ma bëri torten e ditëlindjes’ – Grezda konfirmon lidhjen me supermodelen

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda tregon se ndihet i lumtur që do të rinisë përgatitjet me skuadrën e Oshijekut në Kroaci.

Në një prononcim për Top Channel 25-vjeçari foli dhe për pasionin e tij Formula 1, kompeticion që e ka ndjekur që në fëmijëri.

Lexo më shumë…