fbpx

Aksident i rëndë në rrugën Pejë-Klinë, disa të lënduar

Aksident i rëndë në rrugën Pejë-Klinë, disa të lënduar

Disa persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën Pejë-Klinë.

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture të tipit “Golf 2” dhe “Audi”

Nga videoja që e ka siguruar Insajderi shihen prezenca të shtuara të policisë dhe ambulancave.

Ende nuk dihen detaje se si ka ardhur deri te ky aksident.

Për më shumë, shikoni videon. /Insajderi.com

Insajderi.com | Aksident i rëndë në rrugën Pejë-Klinë

Insajderi | Aksident i rëndë në rrugën Pejë-Klinë, disa të lënduar Për më shumë detaje, ndiqeni videon më poshtë ⬇️

Posted by Insajderi on Wednesday, 3 October 2018