fbpx

Aksident i rëndë trafiku në Fushë- Kosovë

Aksident i rëndë trafiku në Fushë- Kosovë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh ku të lënduar kanë mbetur disa persona.

Aksidenti ka ndodhur në Fushë- Kosovë, në aksident janë përfshirë disa vetura, shkruan Insajderi.

Në vendin e ngjarjes ka arritur Policia e Kosovës dhe ndihma e shpejt.

Gazeta Insajderi do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.