Aksident i rëndë, vdes këmbësori 23-vjeçar

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Larushk të Krujës.

Mësohet se shtetasi R.K., 41 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Mitsubishi” ka aksidentuar këmbësorin A.M., 23 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të  aksidentit. Ndërkohë drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme./tch