Aksidentohet në autostadën Tiranë-Durrës, autobusi me turistë nga Kosova

Një aksident ka ndodhur sot rreth mesditës në autostadën Tiranë-Durrës, ku është përfshirë një autobus me turistë. Autobusi është me turistë dhe targa të Kosovës. Ngjarja ka ndodhur në Maminas, ndërsa siç shihet nga pamjet autobusi ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të autostradës. Nga përplasja është dëmtuar pjesa e përparme … Continue reading Aksidentohet në autostadën Tiranë-Durrës, autobusi me turistë nga Kosova