Aksident në Podujevë, ka të lënduar

Aksident në Podujevë, ka të lënduar

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në fshatin Sibovc të komunës së Podujevës.

Në aksident është përfshirë një motoçikletë dhe një kamion të cilët janë përplasur mes vete.

Si pasojë e aksidentit, një person ka mbetur i lënduar. Indeksonline ka siguruar pamjet.