Aksident në Prishtinë mes veturës dhe motoçikletes

Aksident në Prishtinë mes veturës dhe motoçikletes

Në Prishtinë të shtunën ka ndodhur një aksident në mes një automjeti dhe motoçiklete.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht në “Bulevardi i Dëshmorëve” rreth orës 16:00.

“Si pasojë lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor”, tha ajo.

Me rastin po merret njësiti i trafikut. /Insajderi.com