Aksident në qendër të Prishtinës

01.06.2018 19:18
Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para disa minutave afër Fakultetit Teknik në Prishtinë.

Të përfshira në këtë aksident kanë qenë dy vetura, të tipit Audi Q7 dhe tjetra e markës Mercedes, raporton Insajderi.

Ende nuk dihet për ndonjë të lënduar në këtë aksident./Insajderi.com