Lëndohet një person nga aksidenti në Prishtinë

Lëndohet një person nga aksidenti në Prishtinë

Një aksident  mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Online Insajderi, zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë së nga ky aksident lëndime trupore ka pësuar drejtësi i motoçikletës, ndërsa me rastin po merret njësiti i trafikut.

“Rreth orës 16:00 në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor në mes të një automjeti dhe një motoçiklete. Si pasojë lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar Ahmeti./Insajderi.com