Aksident i rëndë në Itali, vdes i riu shqiptar

Aksident i rëndë në Itali, vdes i riu shqiptar

Një i ri shqiptar ka vdekur pasditen e djeshme në një aksident të ndodhur në zonën e Monopolit, në Bari të Italisë.

Siç bëhet e ditur 31-vjeçari nga Shqipëria ka gjetur vdekjen si pasojë e një përplasje kokë më kokë mes dy makinave.

Ai kishte dalë nga mjeti i tij dhe ka përfunduar në mes të rrugës dhe ishte shtypur edhe nga një makinë tjetër, duke i marrë jetën.