Aksident në qendër të Prishtinës

Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë mes dy veturave.

Sipas fotografive të siguruara nga Gazeta Online Insajderi, shihet se një veturë e tipit “Golf” dhe një veturë e tipi “BMË” janë përfshirë në aksident.

Nga pamjet po ashtu shihet se të dy veturat kanë pësuar dëme të konsiderueshme. Nuk dihet për persona të lënduar si dhe për shkakun e aksidentit./Insajderi.com