Aksident trafiku në Gjakovë, ka të lënduar

Aksident trafiku në Gjakovë, ka të lënduar

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur të martën në lagjen “Brekoc” të Gjakovës.

Si pasojë e aksidentit ka persona të lënduar, por nuk dihet ende për numrin dhe gjendjen e tyre shëndetësore.

Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nysret Xhurkaj.

“Aksidenti ka ndodhur në lagjen ‘Brekoc’ në Gjakovë. Ka persona të lënduar, por ende nuk dihet numri i tyre. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Xhurkaj./Insajderi.com