Aksident trafiku në magjistralen Pejë – Deçan

Aksident trafiku në magjistralen Pejë – Deçan

Ka ndodhur një aksident në magjistralen Pejë – Deçan, ku raportohet se janë të lënduar katër persona, njofton Insajderi.

Lajmin e ka bërë të dituar zëdhënësi i policisë në Pejë, Fadil Gashi.

Brenda këtij aksidenti kanë qenë të përfshira tri vetura dhe të kënduarit gjenden në spitalin rajonal të Pejës./Insajderi.com