Aksident trafiku në Suharekë, dy të lënduar

Aksident trafiku në Suharekë, dy të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fshatin Shirokë të Komunës së Suharekës, njofton Insajderi.

Lajmin për Gazetën Online Insajderi e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Në raportin e policisë, thuhet se gjatë aksidentit i cili ka ndodhur rreth orës 18:00, janë përplasur dy vetura ku  dy persona kanë mbetur të lënduar  si dhe janë shkaktuar dëme materiale.

Personat e lënduar e kanë marrë trajtimin fillestar nga shërbimet emergjente.

Organet kompetente janë duke u marrë me proceduar tjera rreth rastit, përfundon raporti i policisë./Insajderi.com