Aktori i famshëm përsëri në vetë-izolim

Aktori i famshëm përsëri në vetë-izolim

Tom Hanks është përsëri në vetë-izolim në Australi, por mos u shqetësoni, ai nuk është i sëmurë. Aktori po kalon një karantinë të detyrueshme dy-javore pasi fluturoi për të përfunduar xhirimet e biopikut Elvis Presley të Baz Luhrmann, që do të dalë në nëntor të vitit 2021, njofton Insajderi.

Hanks – i cili luan menaxherin Kolonel Parker përballë Presley të Austin Butler, sipas 7News – ishte duke filmuar filmin në Queensland kur ai dhe gruaja e tij u sëmurën me Coronavirus në mars.

Ata u futën në karantinë në Spitalin Universitar Gold Coast përpara se të liroheshin përfundimisht dhe të ktheheshin në SH.B.A. Tani, aktori dhe ekuipazhi kanë zënë disa kate të një hoteli Gold Coast që nuk është një nga hotelet e karantinës së caktuar nga shteti, raporton Sydney Morning Herald.

Ata do të futen në karantinë sipas një plani specifik për industrinë e filmit, tha të mërkurën kryeministri i Queensland Annastacia Palaszczuk. /Insajderi.com