Aktori i famshëm rruan flokët për arsyen më të ëmbël

Aktori i famshëm rruan flokët për arsyen më të ëmbël

Aktori i njohur, Dax Shepard sapo e dëshmoi se di të jetë një baba shumë lozonjar.

Më 17 shtator, Dax hyri në Instagram për të ndarë një video të tij duke rruajtur njërën anë të kokës për t’u përshtatur me vajzën e tij, njofton Insajderi.

Videoja dy minutëshe tregon atë duke përdorur një brisk elektrik për të rruar gjysmën e kokës së tij, duke lënë flokët e tij të errëta bjonde të anuara në anën tjetër, të gjitha ndërsa vallëzonte me këngën e Sara Bareilles “Armor”.

Aktori shkroi nën postimin e tij, “Faleminderit @sarabareilles që u krijove vajzave të mia një himn. Ajo kërkoi një prerje flokësh specifike disa ditë më parë, dhe tani unë dua të përputhem me të 😊. ” /Insajderi.com