Aktori i njohur kapet mat me 18-vjeçaren, “plas lufta” me…(FOTO)

Aktori i njohur kapet mat me 18-vjeçaren, “plas lufta” me…(FOTO)

Aktori Pete Davidson duket se ka nisur një lidhje të re, këtë herë me modelen 18-vjeçare Kaia Gerber. Çifti janë fotografuar në momente intime me njëri tjetrin. Mirëpo, kjo nuk u ka pëlqyer prindërve të vajzës.

Ata janë parë të tensionuar dhe duke debatuar ashpër në lidhje me këtë çështje. Cindy Crawford, nëna e vajzës u pa e tensionuar teksa ecte në Nju Jork.

Ajo dhe burri i saj po dilnin nga apartamenti i vajzës së tyre 18-vjeçare, kur u fotografuan duke debatuar mes tyre.