Aktori italian zbuloi se është gay?

Aktori italian zbuloi se është gay?

Aktori i njohur nga filmi “365 ditë” ka shkaktuar kaos në rrjetet sociale pas postimit të fundit ku ngriti dyshime rreth orientimit të tij seksual.

Bëhet fjalë për Michele Morrone, i cili postoi një fotografi në llogartinë e tij në Instagram, i zhveshur dhe në krah me kolegun e tij të “365 dië”, Simone Susinna.

Derisa poshtë fotografisë modeli ka shkruar, “Unë jam gënjshtar” duke etiketuar Simone.

Derisa kështu veproi edhe Simone Susianna, i cili postoi të njëjtën fotografi dhe të njëjtin shkrim, shtuan dyshimet edhe më shumë se dyshja janë homoseksual dhe kanë një lidhje së bashku.

Ndërsa, për këto postime ka aludime se mos dyshja duan të konfirmojnë atë që kanë në “Muajin e krenarisë”, e cila i dedikohet homoseksualëve, lesbikeve, personave gay biseksualëve dhe transgender.

Disa e kanë cilësuar si mrekulli derisa shumë prej ndjekësve janë shokuar. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Simone Susinna (@susinnasimone)