Aktorja e famshme konfirmon shtatzëninë – zbulon edhe gjininë e foshnjës

Aktorja e famshme konfirmon shtatzëninë – zbulon edhe gjininë e foshnjës

Të gjitha urimet shkojnë për aktoren e famshme, Emma Roberts e cila po pret fëmijën e parë me të dashurin e saj Garret Hedlund, njofton Insajderi.

Aktorja konfirmoi shtatzëninë me një sërë fotografish që publikoi në Instagram këtë të diel, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

View this post on Instagram

Me…and my two favorite guys 💙💙

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Roberts gjithashtu ndau me të gjithë ndjekësit se çifti ka po presin në djalë, me mbishkrimin: “Unë … dhe dy djemtë e mi të preferuar”. /Insajderi.com