Aktorja që ka zënë vendin e Angelina Jolie tek Brad Pitt

Aktorja që ka zënë vendin e Angelina Jolie tek Brad Pitt

Ishin të shumta keqardhjet e fansave të aktorit, pas raportimeve të njëpasnjëshme të mediave se gjendja e Brad Pitt ishte jo e mirë pas ndarjes nga e shoqja.

Mirëpo, aktori duket se i ka dhënë fund vuajteve të tij të pas divorcit me aktoren e njohur Angelina Jolie. Ai është parë në shoqërinë e Sienna Miller e cila fillimisht ka mohuar zërat për një lidhje të mundshme me Pitt.
Megjithatë, burime pranë çiftit tregojnë se ata janë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe rrinë gjatë gjithë kohës bashkë. Ende nuk ka asnjë deklaratë zyrtarë për të dy aktorët por shpresojmë që çdo gjë të shkojë mirë midis tyre.