Aktorja që portretizon Sansan në “Game of Thrones” bëhet nënë për herë të parë

Aktorja që portretizon Sansan në “Game of Thrones” bëhet nënë për herë të parë

Nëse keni ndjekur serialin e famshëm “Game of Thrones”, ka shumë pak gjasa të mos njihni Sansa Stark.

Aktorja që portretizon rolin quhet Sophie Turner u bë e ditur sot se është bërë nënë për herë të parë me partnerin e saj Joe Jonas, këngëtarin nga grupi i famshëm i vëllezërve “Jonas Brothers”, njofton Insajderi.

Sophie Turner and Joe Jonas's Wedding Details | POPSUGAR Celebrity

Ata së fundmi festuan përvjetorin e parë të martesës dhe tani janë bërë prindër të një vajze.

First photo of Joe Jonas and Sophie Turner's wedding is every bit gorgeous  | Entertainment News,The Indian Express

Sipas TMZ, e cila ishte e para që raportoi lindjen, çifti mirëpriti një vajzë të quajtur Ëilla të mërkurën, 22 korrik, në një spital në Los Angeles. /Insajderi.com