Aktorja shqiptare me famë botërore shfaq barkun e fryrë në muajin e tetë të shtatëzanisë

Aktorja shqiptare me famë botërore shfaq barkun e fryrë në muajin e tetë të shtatëzanisë

Aktorja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku, do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar së fundmi një fotografi për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke pozuar me barkun e fryrë.

Dushku ka treguar se si po duket në muajin e tetë të shtatzënisë, ndërsa pret që përbrenda një muaji të marrë titullin më të rëndësishëm që mund t’i dhurojë jeta.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, milioneri Peter Palandjian, do të bëhen prindër të një djali.

 

 

View this post on Instagram

 

8 mos..! #bathroomselfie ? Oh, how times have changed.. ????

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

“Tetë muajshe. Oh si ka ndryshuar koha”, ka shkruar aktorja shqiptare në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga fansat nuk kanë uruar, duke i uruar pritje të ëmbël në këto ditë të fundit.