Albulena Haxhiu: Hilet ndaj nesh vetëm na rrisin

Albulena Haxhiu: Hilet ndaj nesh vetëm na rrisin

Funksionarja e lartë e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, deklaroi të enjten se “hilet” e “pengesa” e mundshme vetëm “mund ta rrisin” Lëvizjen Vetëvendosje.

Ajo tha se mbështetja popullore për Vetëvendosjen është dyfishuar, njofton Insajderi.

Si referencë i mori zgjedhjet e 29 nëntorit në Podujevë.

“Detyra jonë tash është që ta shpaguajmë këtë besim me punë, nder e besnikëri”, tha Haxhiu. /Insajderi.com

 

Më 14 shkurt, fitorja e madhe e Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe Qeveria Kurti II janë të pashmangshme. Hilet e pengesat e…

Posted by Albulena Haxhiu on Thursday, 7 January 2021