Ambasadori Hasani infektohet me Coronavirus

Ambasadori Hasani infektohet me Coronavirus

Ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani, ka rezultuar pozitiv me COVID-19, njofton Insajderi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Facebook.

Hasani ka thënë se “ka filluar trajtimin mjekësor në kushtet e karantinimit”.

Ai tutje ka bërë thirrje për kujdes dhe respektim të masave anti-COVID./Insajderi.com