Ambasadorja e Kosovës shfaqet në bikini

Ambasadorja e Kosovës shfaqet në bikini

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku po shijon disa ditë pushimi.

Si destinacion të pushimeve luksoze ka zgjedhur Xhamajkën, një nga vendet më të shtrenjta.

Së fundmi, Çitaku ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga plazhi, duke treguar momentet e bukura që po kalon.

Ndërkohë, që nuk kanë munguar edhe pozat joshëse nga ana e saj kur shfaqet me bikini dhe tregon linjat trupore.

Vlora e ka dëshmuar edhe këtë herë se është me plot stil dhe mjaft në formë përkundër viteve.