Amber Rose akuzon Kanye West që e ka ngacmuar

Amber Rose akuzon Kanye West që e ka ngacmuar

Ende duket se ka tensione në ish-lidhjen turbulente mes Amber Rose dhe Kanye West.

Rose, 37, u shfaq në podcastin “No Jumper” këtë javë dhe hedhi poshtë idenë se ajo “thithi” çdo ndikim pozitiv nga ish-i i saj i famshëm dhe pretendoi se ai në të vërtetë e kishte “ngacmuar” atë.

“Unë jam një person i dhembshur. Kam ndjeshmëri. Unë jam një person i mirë. Kjo është arsyeja pse njerëzit më duan ”, tha ajo, duke vënë në dukje se si karakteri i saj është i ndryshëm nga ai i West, 43.

“Kjo është arsyeja pse dikush me të cilin kam dalë ndonjëherë më ka dashur. Ju nuk mund të përmendni me të vërtetë askënd që thotë diçka vërtet të keqe për mua, përveç tij, sepse unë u largova. Unë nuk jam aspak si ai. ”

Modelja shtoi se ajo është “indiferente” ndaj tëeets të fundit të reperit “Jesus Is Lord”, të cilat thuhet se kanë qenë një produkt i çrregullimit të tij bipolar.

“Unë në të vërtetë nuk mendoj për të ashtu,” tha ajo. “Për mua, është thjesht një djalë me të cilin kam dalë 10 vjet më parë. Unë nuk ndiej ndonjë lidhje me të, apo shqetësim. Kjo nuk është puna ime. Është puna e gruas së tij ajo që bën ai. ”

Rose dhe West ishin në një lidhje nga 2008 deri në 2010./Insajderi.com

Burimi: Page Six